O firmie

Auto-Box Klimabox - Gliwice - mechanika pojazdowa, sklep Auto-Części.

Szanowni Klienci

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Covid-19 w Polsce  wprowadziliśmy w naszym warsztacie dodatkowe procedury bezpieczeństwa, których celem jest zminimalizowanie zagrożenia dla naszych pracowników i Klientów.

Samochody odbieramy od Klientów w specjalnie wydzielonej strefie. Przed świadczeniem usług serwisowych samochód przechodzi dezynfekcję.
Po wykonaniu usługi pojazd jest ponownie dezynfekowany, wykonane zostaje ozonowanie wnętrza pojazdu.

Usługi te wykonujemy bezpłatnie.

Zapraszamy!

Auto-Box Klimabox - Gliwice oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie mechaniki pojazdowej. Istniejemy od 1990 roku. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Przy warsztacie funkcjonuje sklep z częściami samochodowymi, dzięki temu klientom, korzystającym z usług naszego warsztatu również gwarantujemy szybki dostęp do najlepszych i renomowanych części.

Nasi mechanicy to doświadczona, wysoko wykwalifikowana, oraz wyposażona w profesjonalny sprzęt kadra. Gwarantujemy rzetelne usługi dostosowane do potrzeb indywidualnych i oczekiwań klienta.

Świadczymy także usługi w zakresie serwisu klimatyzacji samochodowej oraz wszelakich mobilnych systemów chłodniczych. W naszym warsztacie klimatyzacji samochodowej można dokonać pełnej obsługi serwisowej i remontowej.

Specjalistyczny serwis klimatyzacji samochodowej oferuje usługi m.in.:

  • odgrzybianie i usuwanie nieprzyjemnego zapachu z ukladu klimatyzacyjno - wentylacyjnego,
  • przeglądy, konserwacja , oraz czyszczenie układów klimatyzacji samochodowej,
  • uzupełnienie instalacji klimatyzacji gazami chłodniczymi

Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach przy ulicy Pionierów 8 - Osiedle Kopernika.